LUBLIN: „Stop agresji na drodze”. Policjanci skontrolowali w nocy 900 kierowców

IMG 20171010 200504
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

W piątkowy wieczór na ulicach Lublina przeprowadzona została kolejna akcja pod kryptonimem „Stop agresji na drodze”. Policjanci skontrolowali 900 kierowców, było kilka mandatów.

Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Lublinie po raz kolejny przeprowadzili nocne działania pod kryptonimem „Stop agresji na drodze”. W piątkowy wieczór na ulice Lublina wyjechało znacznie więcej radiowozów drogówki niż zwykle.

W akcji pomagali również policjanci z Wydziału Kryminalnego, Wydziału Wywiadowczego KMP w Lublinie oraz Oddziału Prewencji Policji w Lublinie.

W trakcie trwających cztery godziny działań (od godz. 21:30 do 1:30) policjanci przeprowadzili blisko 900 kontroli drogowych, podczas których sprawdzano m.in. stan trzeźwości kierujących oraz stan techniczny pojazdów.

Wszyscy kierujący byli trzeźwi. Mundurowi ujawnili czterech kierowców, których jak się okazało nie posiadało uprawnień do kierowania pojazdami. Dodatkowo wystawali 10 mandatów oraz 36 pouczeń.

Policjanci swoje działania prowadzili głównie na parkingach zlokalizowanych przy obiektach handlowych tj. Tesco, Galeria Olimp czy Eleclerc przy Turystycznej. Policjanci kontrolowali również kierowców, którzy poruszali się ulicami Lublina.

Funkcjonariusze zapowiadają, że tego typu działania będą cyklicznie powtarzane.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. haha. nie potrafią nic sami zrobić tylko kierują się facebookiem i spotami motoryzacyjnymi różnych lubelskich grup, a później wielki zaszczyt. Władze niszczą tory, uniemożliwiają fanom motoryzacji spotkania w każdy możliwy sposób. Chory ustrój…