Na stacji Avia – pewnie i tanio

20180112 091441
Stacja paliw AVIA przy ul. Czechowskiej 19A w Lublinie | mat. nadesłane

Byliście już na nowej stacji Avia w Lublinie? Jeśli jeszcze nie, to koniecznie tam zajedźcie. We wszystkie weekendy w punkcie zlokalizowanym przy ul. Czechowskiej 19A zapłacicie mniej nie tylko za paliwo, ale także za produkty dostępne w sklepie.

Nowy punkt na mapie miasta pojawił się niedawno, bo w grudniu 2017, ale dzięki atrakcyjnym zniżkom i dogodnej lokalizacji już zdążył przyciągnąć stałych klientów. Zmotoryzowani wybierają stację Avia z uwagi na atrakcyjne rabaty, ale też doskonałej jakości paliwo.

To tutaj do każdego tankowania dostaniecie kawę za 1 grosz. Co więcej, w soboty i niedziele stawki za benzynę i olej napędowy są znacznie niższe niż na innych stacjach.

Korzystne ceny obowiązują również na towary oferowane w kąciku kawowym i sklepie (świeże kanapki, przekąski, alkohole i inne artykuły). To ważna informacja, tym bardziej że już za miesiąc zaczną obowiązywać przepisy o ograniczeniu handlu w niedzielę.

Wspomniany zakaz nie obejmuje stacji benzynowych, więc odwiedzający Avię kierowcy zaopatrzą się w niezbędne towary również w siódmy dzień tygodnia. Na dodatek właśnie wtedy mogą liczyć na zachęcające rabaty.

Stacja Avia to jednak nie tylko zniżki, ale też gwarancja jakości. Niedawno uruchomiona placówka nie ma nic wspólnego z działającą wcześniej w tym miejscu stacją. Dystrybutory i wszystkie elementy wyposażenia zostały wymienione na zupełnie nowe. Dzięki certyfikatom i świadectwom jakości paliw, klienci mają pewność, że kupują benzynę i olej napędowy najwyższej klasy.

O wzorowej wartości produktów świadczy też sama marka. Avia International to działający od początku XX wieku szwajcarski koncern, który może poszczycić się kilkoma tysiącami oddziałów w Europie.

W Polsce za rozwój sieci stacji Avia odpowiedzialna jest rodzima firma Unimot S.A. – największy niezależny importer paliw w kraju, który wyraźnie uniezależnia się od dyktatu cen narzuconego przez paliwowych gigantów.

Warto też dodać, że to polscy specjaliści zatrudnieni przez Unimot S.A. opracowali pierwszą w Europie aplikację mobilną (Tankuj 24), która zmotoryzowanym oferuje zakup tańszego paliwa online.

Aplikacja Tankuj24 obsługuje między innymi stację Avia przy ul. Czechowskiej 19A w Lublinie. Aplikację można pobrać bezpłatnie na dowolne urządzenie mobilne ze sklepów App Store i Google Play.

Materiał zamówiony przez Stacja paliw AVIA

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.