Lublin: Sprzątał i kradł telefony z półek

policja

Zarzuty kradzieży usłyszał od policjantów z VII komisariatu 34-letni lublinianin. Mężczyzna zatrudniony w firmie sprzątającej sklepy ze sprzętem rtv i agd , zamiast uczciwie pracować, kradł znajdujące się tam telefony. Policjanci odzyskali skradziony przez niego sprzęt, a on sam już wyraził chęć dobrowolnego poddania się karze.

Do jednej z kradzieży doszło na terenie sklepu ze sprzętem rtv i agd w jednym z hipermarketów w Lublinie. Sprawca kradzieży został zauważony przez pracowników, którzy o zdarzeniu powiadomili stróżów prawa. Policjanci z VII komisariatu zatrzymali 34-latka, przy którym znaleźli skradziony przed chwilą telefon. Okazało się, że z tego samego sklepu został skradziony jeszcze jeden taki telefon.

Podejrzenia padły na 34-latka, który nie znalazł się w tym miejscu przypadkowo. Mężczyzna zatrudniony w firmie sprzątającej wykonywał tam swoją pracę i dlatego miał dostęp do sklepowych pomieszczeń. Jak się okazało, zamiast uczciwie zajmować się swoją pracą i sprzątać sklep, mężczyzna „sprzątał” telefony z półek.

Policjanci udali się do miejsca zamieszkania 34-latka, bowiem tam przechowywał skradzione mienie. Trzeci z telefonów, skradziony z innego hipermarketu, mundurowi znaleźli w jednym z lombardów w centrum miasta. Wartość skradzionych przedmiotów to kwota blisko 800 złotych.

Nieuczciwy pracownik przyznał się do winy. Jak się okazało, w przeszłości notowany był za inne przestępstwa. Mężczyzna już wyraził chęć dobrowolnego poddania się karze.

 Źródła policja.pl

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.