Lublin. Śmierć podczas kąpieli w wannie

wanna
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 19-letniego mieszkańca Lublina, którego ciało ujawniono w wannie. Według wstępnych ustaleń, przyczyną wypadku była nieszczelna instalacja gazowa.

Do wypadku doszło w czwartek po godz. 18 w jednym z mieszkań przy ul. Krasińskiego w Lublinie. Służby ratunkowe zostały powiadomione, że w łazience rodzina ujawniła 19-latka, który nie dawał oznak życia. Mimo interwencji zespołu ratownictwa medycznego nie udało się uratować jego życia.

Z ustaleń policji wynika, że 19-latek prawdopodobnie zatruł się tlenkiem węgla podczas kąpieli w łazience, na skutek czego zmarł. Na miejscu przeprowadzono oględziny pod nadzorem prokuratora. Badanie jakości powietrza w łazience wykazało, że poziom tlenku węgla był znacznie przekroczony.

Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia. Przypomina także, że aby uniknąć takich tragedii, powinno się zlecać fachowcom okresowe sprawdzanie pieców i drożności kanałów wentylacyjnych w swoich domach i przygotowanie ich do okresu grzewczego.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Ludzie kupujcie czujniki czadu ! To koszt koło.100 zł ! Chyba lepiej stracić kilkadziesiąt zloty niż życie !