Lublin: Skradły portfel jednej z klientek restauracji. Kto je rozpoznaje?

01
Policja poszukuje dwóch złodziejek, które ukradły w jednej z restauracji w Lublinie portfel z dokumentami i pieniędzmi klientce stojącej w kolejce. Poszkodowana wyceniła straty na ponad 1 tys. złotych. Zdarzenie zarejestrowała kamera. Ktokolwiek rozpoznaje na nagraniu kobiety, proszony jest o kontakt z Policją.

Do kradzieży doszło 27 kwietnia b.r. w jednej z restauracji przy ul. Krakowskie Przedmieście. Z przyjętego zgłoszenia wynika, że kobieta stała przy ladzie w celu złożenia zamówienia. Obok położyła swój ciemny plecak. Jak widać na załączonym nagraniu, zamieszanie oraz chwilę nieuwagi właścicielki plecaka wykorzystała inna klientka, która wyjęła z niego portfel. W środku znajdowały się dokumenty, pieniądze i karty kredytowe. Poszkodowana kobieta , obywatelka USA , wyceniła straty nas ponad 1 tys. złotych.

Jedna z kobiet miała krępą budowę ciała, włosy blond do ramion, ubrana była w biała bluzę z aplikacją z przodu. Na prawym ramieniu miała markową  torbę i ciemną kurtkę. Na głowie miała ciemne okulary. Druga z kobiet była krępej budowy ciała, miała jasne włosy do ramion, ubrana była na czarno.

Ktokolwiek rozpoznaje na nagraniu obie kobiety, proszony jest o kontakt z Komisariatem I Policji w Lublinie lub kontakt telefoniczny pod nr.: 81 (81) 535 45 73, 997 /112.

68-75891
materiały policji

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.