Sklepowi złodzieje w oku kamery. Rozpoznajesz któregoś z nich? [foto]

kradzież sklep lublin złodzieje

Wchodzą do sklepu i nie zważając na monitoring, kradną rzeczy chowają je najczęściej pod ubrania. Policjanci poszukują kolejnych złodziejaszków z lubelskich sklepów.

 

Do pierwszej kradzieży doszło w jednym ze sklepów przy ul. Zana. Mężczyzna ukradł telefon komórkowy. Policjanci poszukują z IV komisariatu poszukują sprawy ze zdjęcia.

68 117773 g
fot. policja

Drugiego sprawcę kradzieży poszukują funkcjonariusze z „szóstki”. Mężczyzna w jednym z dyskontów przy ul. Mełgiewskiej ukradł wraz z koszykiem 14 sztuk kaw o wartości ponad 400 zł. Już po minięciu linii kas w wiatrołapie został ujęty przez klientów sklepu. Sprawca zostawił towar, jednak udało mu się uciec.

68 117774 g
fot. policja

Natomiast policjanci z „siódemki” poszukują sprawcy kradzieży z hipermarketu przy ul. Orkana w Lublinie, którego łupem padło 17 sztuk gier sportowych na różne typy konsoli. W tym przypadku starty sklepu zostały oszacowane na kwotę prawie 5 tys. zł.

68 117775 g
fot. policja

Rozpoznajesz złodziei?

Osoby, które rozpoznają złodziei proszone są o kontakt: w sprawie kradzieży telefonu z dyżurnym IV Komisariatu Policji w Lublinie przy ul. Zana lub telefonicznie pod nr tel. (81) 535-48-00, w sprawie kradzieży kaw z dyżurnym z „szóstki” – (81) 535-46-61, natomiast odnośnie kradzieży gier z dyżurnym z VII komisariatu Policji przy ul. Wyżynnej pod nr tel.: (81) 535-49-20.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.