Lublin: Salon Orange na deptaku zamknięty. Wiemy, co powstaje w jego miejscu!

71270571 1656143847848953 860003090047172608 o
Pijalnia Czekolady E.Wedel powstaje w miejscu salonu Orange przy deptaku | fot. Marek Poznański, menadżer Śródmieścia

Na witrynach jednej z kamienic na deptaku pojawiła się informacja o otwarciu w tym miejscu Pijalni Czekolady Wedla. Jeszcze w tym roku mieszkańcy i turyści będą mogli raczyć się gorącymi, czekoladowymi napojami.

Pijalnia Czekolady E.Wedel zlokalizowana będzie w budynku kamienicy zlokalizowanej na rogu Krakowskiego Przedmieścia i ul. Kapucyńskiej, w której jeszcze kilka miesięcy temu funkcjonował salon Orange.

Wedel otwiera swoją pierwszą pijalnię czekolady w Lublinie

Pijalnia Czekolady E.Wedel w Lublinie, będzie położona niedaleko Placu Litewskiego, przy deptaku. Pijalnia będzie zlokalizowana w kamienicy mieszczącej się na rogu Krakowskiego Przedmieścia i ul. Kapucyńskiej, w której jeszcze kilka miesięcy temu funkcjonował salon Orange.

Aktualnie w budynku trwają prace przygotowawcze i remontowe. W środku rozstawione są rusztowania i sprzęty budowlane. Pijalnia Czekolady Wedla zostanie otwarta i udostępniona klientom jeszcze w tym roku. Z informacji, które udało się nam uzyskać, wynika, że może to nastąpić na przełomie listopada i grudnia.

70618045 1656143587848979 7366880420387880960 o
Tu powstanie Pijalnia Czekolady Wedel | fot. Marek Poznański, menadżer Śródmieścia

Wnętrze kamienicy, w której działał jeszcze niedawno salon Orange, zmieni się nie do poznania. Pijalnia czekolady zajmie dwa piętra kamienicy. Dla najmłodszych przewidziano specjalną strefę dla dzieci. W przytulnym klimacie wnętrza przy unoszącym się aromacie czekolady będzie można mile spędzić czas i delektować się pysznymi deserami oraz czekoladami.

W menu lokalu klienci znajdą szeroki wachlarz czekolad do picia – klasycznych (od gorzkich, przez mleczne aż do białych). W ofercie dostępne są też napoje alkoholowe oraz desery, śniadania i lunche.

W całej Polsce działa obecnie kilkadziesiąt pijalni czekolady Wedla. Są praktycznie w każdym większym mieście, między innymi w Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi i Toruniu. W naszym regionie lokale firmowe Wedla funkcjonują w Nałęczowie i Kazimierzu Dolnym.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.