Lublin: Ruszający się worek w śmietniku. Interweniowała Straż Miejska

p1170768
Ktoś wsadził kaczora do worka i wrzucił do śmietnika | fot. Straż Miejska

Związany sznurkiem worek w śmietniku przy ul. Zana w Lublinie zauważył jeden z mieszkańców. Zwrócił na niego uwagę, bo się ruszał. Interweniowali strażnicy z Eko patrolu.

Ruszający się worek w kontenerze na frakcję suchą zauważył jeden z przechodniów przy ul. Zana. Na miejsce został skierowany Eko-Patrol straży miejskiej. Po sprawdzeniu okazało się, że w worku znajduje się żywy kaczor.

Ptak został przewieziony do Lubelskiego Centrum Małych Zwierząt przy Stefczyka. Nie miał żadnych obrażeń, był w dobrym stanie i został przekazany do Lubelskiej Straży Ochrony Zwierząt.

p1170771
Ktoś wsadził kaczora do worka i wrzucił do śmietnika | fot. Straż Miejska

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Tej fundacji, nie zależy na pomocy zwierzętom tylko na pozyskiwaniu środków. Kiedyś zgłosiłem tej „Straży” – psa na łańcuchu, był bardzo wychodzony. Stwierdzili, że nie zajmują się takimi przypadkami. Tak więc, to co piszą na swojej stronie, to stek bzdur, za wyjątkiem jednej kwestii: Podaruj nam 1%

  2. Straszne, ludzie co się z wami dzieje?!?! Ja miałem do czynienia dość niedawno z Lubelską Strażą Ochrony Zwierząt i pomogli zwierzętom, podjęli interwencje. Cieszę się za każdym razem gdy o nich słyszę, działają tam normalni ludzie. Przekazałem 1% i będę ich wspierał dalej bo przynajmniej wiem że realnie pomagam