Lublin rozbłyśnie na niebiesko w hołdzie pracownikom służby zdrowia

Arena Lublin
Stadion miejski Arena Lublin | fot. Dominik Wąsik

Dzisiaj w Światowy Dzień Zdrowia, Lublin rozbłyśnie na niebiesko. Ratusz, Plac Litewski oraz Arena Lublin zostaną podświetlone niebieskim światłem w hołdzie pracownikom służby zdrowia.

„W ten symboliczny sposób solidaryzujemy się z tysiącami lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych i całym personelem służby zdrowia, ludźmi, którzy w tym trudnym czasie pomagają chorym na COVID-19, ryzykując własne zdrowie i życie. Jesteśmy Wam ogromnie wdzięczni za Wasze poświęcenie i tytaniczną pracę w tych dniach. Te światła są dla Was, to mały symbol naszej solidarności, dziękujemy – mówi Krzysztof Żuk, Prezydent Miasta Lublin.

Lublin rozświetli się na niebiesko dzisiaj (wtorek, 7 kwietnia) o godz. 20.00.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.