Lublin: Robił z ukrycia zdjęcia osobie niepełnosprawnej. Po zwróceniu uwagi zaczął szczuć psem

109946550 233431807648301 2276193639607286291 n
Starszy mężczyzna robił zdjęcia z ukrycia osobie niepełnosprawnej w wąwozie Rury | nadesłane

Informację o tym zdarzeniu otrzymaliśmy od mieszkańca, który był świadkiem niecodziennego zachowania. Starszy mężczyzna robił zdjęcia z ukrycia osobie niepełnosprawnej. Po zwróceniu uwagi zaczął szczuć psem.

Do zdarzenia doszło w środę około godz. 10.30 w wąwozie Rury w Lublinie. Z przekazanych nam informacji wynika, że starszy mężczyzna miał robić zdjęcia z ukrycia osobie niepełnosprawnej, która z opiekunem aktualnie przebywała na spacerze.

Kiedy opiekun zorientował się, że mężczyzna fotografuje niepełnosprawną osobę, postanowił zwrócić mu uwagę. Po interwencji opiekuna, który powiadomił mężczyznę, że poinformuje o zaistniałej sytuacji policję, starszy mężczyzna zaczął być agresywny i szczuł psem.

Po chwili starszy mężczyzna odwrócił się i zaczął uciekać z psem.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.