Lublin: Przywłaszczyła telefon pozostawiony w przymierzalni. Kto ją rozpoznaje?

policja
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Policjanci z Lublina poszukują kobiety, która przywłaszczyła telefon komórkowy pozostawiony w przymierzalni jednego ze sklepów w galerii handlowej.

Do przestępstwa doszło w lutym w jednej z galerii handlowych na terenie Lublina. Na podstawie zgromadzonych w sprawie materiałów policjanci ustalili, że do jednego ze sklepów weszły dwie kobiety, z których jedna skorzystała z przymierzalni, gdzie pozostawiła telefon komórkowy pokrzywdzona. Po kilku minutach obie kobiety wyszły ze sklepu.

Wizerunek sprawczyni nagrały kamery monitoringu sklepowego. Jeżeli ktoś ją rozpoznaje proszony jest o kontakt z VI komisariatem Policji w Lublinie przy ul. Gospodarczej 1b, tel. 47 811 47 80 / 47 62 lub z najbliższą jednostką Policji pod nr 112.

Aktualizacja 14.05.2020: Kobieta zgłosiła się na policję.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.