Lublin: Przyszli po niego policjanci. By uniknąć zatrzymania udawał, że śpi

łóżko pościel
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Policjanci zatrzymali 43-letniego mieszkańca Lublina, który był poszukiwany listem gończym. Mężczyzna widząc policjantów postanowił zamknąć się z mieszkaniu i udawał, że śpi.

Do zatrzymania 43-letniego mieszkańca Lublina doszło w ubiegłą środę. Naczelnik Wydziału Kryminalnego oraz operacyjni z II komisariatu zatrzymali 43-latka, który był poszukiwany listem gończym. Był to efekt skrupulatnej pracy operacyjnej. Mężczyzna ukrywał się w jednym z mieszkań przy ulicy Grygowej.

Funkcjonariusze wiedzieli, że mężczyzna jest w środku, jednak pomimo wielokrotnego pukania do drzwi nikt nie otwierał. Jak się okazało, 43-latek na widok policjantów zamknął się w środku i udawał, że śpi. Konieczna była interwencja straży pożarnej i wyważenie okna. Mieszkaniec Lublina najbliższe kilka miesięcy spędzi w zakładzie karnym.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.