Lublin przygotowuje się do świąt i zamawia nowe iluminacje bożonarodzeniowe

miasto 24
Świąteczna iluminacja w Lublinie | fot. Jakub Pecio // Spotted Lublin

Urząd Miasta Lublin ogłosił przetarg na wykonanie świąteczno – noworocznej iluminacji, która ma zostać zamontowana do 4 grudnia na Placu Litewskim, deptaku i Starym Mieście.

Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż nowych świecących elementów, które w tym roku mają zostać dołączone do świąteczno – noworocznej iluminacji. Wiadomo, że montaż iluminacji świątecznej w tym roku ma rozpocząć się 2 grudnia i potrwa do 4 grudnia.

Ratusz zamówił wykonanie następujących elementów iluminacji: prezent z przejściem (na placu Łokietka przed Bramą Krakowską), altana z przejściem (Plac po Farze), anielskie skrzydła (Plac Litewski), ramka (ul. Rynek przed Trybunałem Koronnym), dekoracje latarniowe (Plac Litewski) oraz dwa anioły (Plac Litewski).

Przetarg obejmuje również modernizację choinki, która w ubiegłym roku była ustawiona przed budynkiem Ratusza. Zgodnie z zamówieniem choinka ma zostać przedłużona z obecnych 10 metrów na 12 metrów i na niej ma znaleźć się nowe oświetlenie.

Sprawdź również ?

Świąteczne iluminacje w Lublinie już świecą [galeria zdjęć]

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.