Lublin przedłuża sezon roweru miejskiego do „pierwszego śniegu”

lubelski rower miejski
Rowery miejskie w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Dobre wiadomości dla miłośników jazdy na miejskich rowerach. Tegoroczny sezon nie skończy się 31 października. Zostanie przedłużony.

– Wystąpiliśmy do operatora o przedłużenie funkcjonowania systemu do czasu wystąpienia warunków zimowych, np. opadów śniegu. Zgodnie z umową sezon LRM trwa od od pierwszego dnia kwietnia do ostatniego dnia października – mówi Karol Kieliszek z lubelskiego ratusza.

Lubelski Rower Miejski to jeden z najpopularniejszych systemów rowerowych w Polsce. Tylko w tym roku rowery wypożyczono już ponad 700 tysięcy razy. W systemie zarejestrowanych jest już blisko 100 tysięcy użytkowników.

Czytaj także: Lubelski Rower Miejski ma kolejne stacje

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.