Lublin: Przechodziła przez pasy, została potrącona przez kierującą volkswagenem

karetka pogotowia ratunkowego
Karetka pogotowia ratunkowego | fot. Dominik Wąsik

We wtorek na przejściu dla pieszych na wysokości marketu Stokrotka na ul. Nadbystrzyckiej samochód potrącił kobietę na przejściu dla pieszych. Piesza z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Do potrącenia doszło we wtorek około godz. 13.20 przy sklepie Stokrotka na ul. Nadbystrzyckiej w Lublinie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca samochodem osobowym Volkswagen Polo wyjeżdżając z ul. Wigilijnej w prawo w ul. Nadbystrzycką na oznakowanym przejściu dla pieszych bez sygnalizacji świetlnej, potrąciła kobietę, która przechodziła z prawej strony na lewą. Piesza z urazami ciała została zabrana do szpitala.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.