Lublin promuje się na Światowej Wystawie Expo 2015 w Mediolanie

20150720 125327

W dniach 20-26 lipca 2015 roku Lubelskie prezentuje swoją ofertę na Tygodniach Regionów na Expo 2015. Stoisko Regionu Lubelskiego realizowane jest we współpracy z Polską Organizacją Turystyczną.

Prezentacja naszego kraju oparta jest na motywie sadu i jabłek. Zapraszamy odwiedzających do Cudownej Krainy Jabłka – The Wonderland of Apple, z całą feerią barw i kształtów, atrakcyjnością, różnorodnością, pozytywną energią i ze smacznym polskim jabłkiem w roli głównej. Dlatego w naszym pawilonie będzie można posmakować soku z jabłek, cydru lubelskiego czy chipsów jabłkowych. Dodatkowo goście będą mogli spróbować lubelskiego piwa Perła czy miodów pitnych Apis.

Podczas lubelskiego tygodnia goście będą mogli zobaczyć przedmioty nawiązujące do logotypu województwa lubelskiego, wysokie szklane wazony w kształcie „Elki” wypełnione kaszami, ziołami, zbożami pozwolą poczuć lubelską wieś, nieskażoną zanieczyszczeniami, przemysłem itp. O tym, że Lubelskie jest doskonałym miejscem do uprawiania turystyki aktywnej będą mówić ekspozycje roweru na ścieżce czy kajaku na wodzie.

Lubelskie stoisko oznakowane jest zgodnie z systemem identyfikacji wizualnej województwa lubelskiego, zdjęciam, animacjami świetlnymi prezentującymi największe atrakcje turystyczne z naszego regionu. Dodatkowo odwiedzający będą mogli obejrzeć filmy kręcone specjalnie na targi EXPO – turystyka aktywna nad Bugiem, Miasto Zamość oraz motyw kulinarny – lepienie pierogów w jednej z lubelskich restauracji.

Aktywności, które zaplanowane są na okres lubelskiego wystąpienia to: 

• Występy muzyczne, pokazy tańca lubelskiej grupy UDS

• Możliwość zrobienia zdjęcia na tle regionu – fotobudka

• Konkursy na facebooku i na scenie z licznymi nagrodami, w tym nagroda główna, trzydniowy nocleg dla dwóch osób w Grand Hotel Lublinianka w Lublinie

• Stoisko z watą cukrową – atrakcja przyciągająca zwiedzających, wspólny dla wszystkich regionów jako element kojarzony z Polską

 

 

 

 Fot. Materiały Organizatora

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.