Lublin. Proboszcz zakażony koronawirusem, pozostali księża w kwarantannie

Zdjęcie ilustracyjne

Parafia św. Stanisława w Lublinie poinformowała, że u księdza proboszcza Eugeniusza Zarębińskiego wykryto obecność koronawirusa. „Bardzo prosimy o modlitwę za kapłanów przebywających w kwarantannie”.

Proboszcz parafii św. Stanisława w Lublinie jest zakażony koronawirusem

„Drodzy Parafianie! Z przykrością informujemy, że u Księdza Proboszcza Eugeniusza stwierdzono w sobotę pozytywny wynik na koronawirusa, zaś ks. Grzegorz i ks. Adam przebywają w kwarantannie. Kapłani zostali odizolowani i nie mają z nikim kontaktu (w niedzielę żaden z nich nie sprawował już posługi w kościele). Wszyscy czują się dobrze. Na chwilę obecną posługę w parafii pełni ks. Emil, który jest ozdrowieńcem po przebytej w wakacje chorobie i nabył odporności oraz nie ma kontaktu z przebywającymi w kwarantannie. W związku z powyższym w najbliższych dniach mogą pojawiać się drobne utrudnienia w funkcjonowaniu parafii, dlatego prosimy o wyrozumiałość. Zapewniamy, że udział w nabożeństwach w naszym kościele jest całkowicie bezpieczny. Przypominamy o obowiązku zakładania maseczek w trakcie nabożeństw oraz o obowiązku dezynfekcji rąk. Bardzo prosimy o modlitwę za Kapłanów przebywających w kwarantannie.” – czytamy w komunikacie parafii św. Stanisława w Lublinie.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.