Lublin. Proboszcz zakażony koronawirusem, pozostali księża na kwarantannie

msza ksiądz kielichy kościół shutterstock
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Proboszcz parafii św. Andrzeja Boboli w Lublinie ma koronawirusa. O wyniku testu poinformowano na stronie internetowej parafii. Księża, którzy mieli kontakt z proboszczem, są na kwarantannie.

Koronawirus w parafii św. Andrzeja Boboli w Lublinie

Komunikat w tej sprawie parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie zamieściła na swojej stronie internetowej. Czytamy w nim:

„Drodzy Parafianie, w dniu dzisiejszym (sobota, 10 października 2020 r.) otrzymałem informację o pozytywnym wyniku testu na koronawirusa, w związku z czym pozostaję w izolacji. Pozostali księża, u których w poniedziałek będzie pobrany wymaz, są w kwarantannie.

Msze św. niedzielne będzie odprawiał ks. Marcin Rola, który przebywał przez ostatni tydzień poza parafią i nie miał kontaktu z pozostałymi kapłanami. Kościół został przewietrzony, a wszystkie ławki są zdezynfekowane. Wszystkich prosimy o modlitwę” – pisze ks. Mirosław Ładniak – proboszcz parafii św. Andrzeja Boboli w Lublinie.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.