Lublin: Mężczyzna wpadł do studzienki kanalizacyjnej w piwnicy

IMG 20180129 141600
Państwowa Straż Pożarna w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Mężczyzna wpadł do studzienki kanalizacyjnej zlokalizowanej w piwnicy kamienicy przy placu Łokietka 3 w Lublinie.

Straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego i policja w piątek o godz. 14 otrzymali wezwanie do mężczyzny, który wpadł do studzienki kanalizacyjnej. Ta znajdowała się w piwnicy remontowanej kamienicy przy placu Łokietka 3 w Lublinie.

Jak udało nam się ustalić, jednej z pracowników firmy remontowej wpadł do 3-metrowej studzienki podczas prac wykonywanych w piwnicy kamienicy. Mężczyzna na skutek upadku stracił przytomność. Ratownicy przy pomocy specjalistycznego sprzętu wyciągnęli poszkodowanego.

– Po przeprowadzonej reanimacji 35-letni mężczyzna odzyskał funkcje życiowe i został przetransportowany do szpitala – informuje dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.