Lublin: Pożar w bloku przy ul. Gospodarczej. Jedna osoba poszkodowana

Zdjęcie ilustracyjne: Shutterstock

W wyniku pożaru mieszkania w bloku przy ul. Gospodarczej w Lublinie jedna osoba została poszkodowana. Na szczęście strażakom szybko udało się opanować ogień.

Do pożaru doszło w sobotę o godz. 9.12 w 4-piętrowym bloku przy ul. Gospodarczej w Lublinie. Strażacy zostali poinformowani o pożarze w mieszkaniu zlokalizowanym na parterze. Na miejscu interweniowało sześć zastępów straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego i policja.

W wyniku pożaru poszkodowana właścicielka mieszkania 78-letnia kobieta, która została przetransportowana do szpitala. Strażacy szybko zlokalizowali źródło ognia i ugasili pożar. Wstępne ustalenia wskazują, że mogło dojść do zaprószenia ognia.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.