Lublin. Pożar auta przy al. Spółdzielczości Pracy. Renault spłonął doszczętnie

Pożar samochodu przy al. Spółdzielczości Pracy w Lublinie | fot. czytelnik Dominik

Strażacy wyjaśniają okoliczności pożaru samochodu, do którego doszło w poniedziałek przy al. Spółdzielczości Pracy w Lublinie. W wyniku pożaru doszczętnie spłonęło auto marki Renault.

Do pożaru doszło w poniedziałek około godz. 16.30 przy al. Spółdzielczości Pracy w Lublinie. Z informacji otrzymanych od czytelnika wynika, że przed terenem firmy zajmującej się wynajmem przyczep samochodowych, doszło do pożaru samochodu marki Renault Scenic.

Kiedy na miejsce dotarli strażacy samochód już cały płonął. Pożar został szybko opanowany. Samochód niestety spłonął doszczętnie. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.