LUBLIN: Potwór wkroczył na teren imprezy urodzinowej. Goście o dziwo, wyjątkowo zadowoleni!

Dom Strachu CIEMNO w Galerii Olimp
Dom Strachu CIEMNO w Galerii Olimp

W trakcie imprezy urodzinowej odbywającej się przy ulicy Spółdzielczości Pracy 32, w Galerii Olimp w Lublinie, goście zaczęli słyszeć dziwne dźwięki – podejrzane trzaski i jakby skomlenie, które z czasem przerodziło się w donośne wycie.

Okazało się, że autorem tych nietypowych dźwięków jest wilkołak, który przechodził nieopodal miejsca imprezy i chciał przyłączyć się do śpiewających „sto lat” gości. Uczestnicy imprezy byli początkowo przerażeni, jak twierdzi jeden z uczestników, nikt nie spodziewał się takiego rozwoju wydarzeń:

Marcin: Siedzieliśmy sobie spokojnie na imprezie i spędzaliśmy miło czas. Akurat kroiliśmy tort, kiedy koleżanka zwróciła uwagę, na dziwne, dochodzące z sąsiedniego pomieszczenia odgłosy. Jakby chrapanie albo mruczenie… nie wiem… Na początku wydawało mi się, że to jakiś jej głupi żart albo że siedzi tam jakiś kot chcący zwrócić na siebie uwagę. Jakież było moje zdziwienie, kiedy w pewnym momencie zorientowałem się, że mamy na imprezie nieproszonego gościa! Wilkołak nie był specjalnie głodny, trochę powarczał, chyba do dalszego świętowania zniechęciło go to, że dziewczyny się trochę bały, więc szybko zebrał się z imprezy.

Pokój w Domu Strachu CIEMNO
Pokój w Domu Strachu CIEMNO

Horror House CIEMNO – idealne miejsce na organizację niezapomnianej imprezy

Marzysz o podobnej przygodzie? A może planujesz organizację niespodzianki urodzinowej i szukasz pomysłu, który zaskoczy solenizanta? Impreza w Domu Strachu Ciemno na długi czas pozostanie w pamięci gości – warczenie, wycie i inne straszne niespodzianki urozmaica Wam ten wyjątkowy dzień. Horror House CIEMNO to jedyne takie miejsce na mapie Lublina – dom strachu z prawdziwego zdarzenia.

W Domu Strachu CIEMNO znajdziemy wiele ciekawie zaaranżowanych pomieszczeń, które odznaczają się unikalnym klimatem – między innymi pokój medyczny lub pokój dziecięcy. Ich przestrzenie przemierzają aktorzy, wcielający się w rolę potworów, zjaw, zmór, zombie, wilkołaków i innych mniej lub bardziej nieproszonych na imprezie gości!

Dom Strachu CIEMNO
Dom Strachu CIEMNO

W horror house zorganizujesz niezapomnianą imprezę urodzinową, randkę lub wieczór panieński czy kawalerski. Pamiętaj, że STRACH ma tylko wielkie oczy – fakt, zabawa w Domu Strachu CIEMNO jest niezwykle realistyczna i pozwala przeżyć wszystkie związane z atmosferą grozy emocje, z drugiej jednak strony, zabawa ta jest bezpieczna, obiekt jest w pełni zabezpieczony i przygotowany do organizacji w nim tego typu rozrywki, a aktorzy przeszkoleni pod kątem dochowywania zasad bezpieczeństwa. Zabawa w Domu Strachu CIEMNO to doskonały pomysł na spędzenie wolnego czasu w nietypowy sposób – odnajdą się tutaj zarówno duzi, jak i mali amatorzy dreszczyku emocji.

Zintegruj zespół – impreza firmowa w Domu Strachu CIEMNO

Impreza firmowa w tak nietypowym miejscu jak dom strachu, może doskonale zintegrować firmowy zespół. Najlepiej, aby tego rodzaju wydarzenie było dla uczestników niespodzianką, podaj swoim pracownikom wyłącznie adres Galerii Olimp w Lublinie, reszta niech pozostanie tajemnicą – dzięki temu, uczestnicy zabawy będą w pełni zaskoczeni i jeszcze dogłębniej przeżyją wszystkie emocje związane z zabawą spędzoną w CIEMNO.

Adrenalina, strach i wisząca w powietrzu atmosfera grozy, potrafią doskonale zbliżyć do siebie firmowy zespół, należy jednak wziąć pod wagę fakt, że część pracowników nie chce opuszczać murów domu strachów i decydują się pozostać tu na całą wieczność, co może znacząco obniżyć jakość działania firmy, prosimy więc dokładnie przeliczyć wszystkich uczestników – przed rozpoczęciem i po zakończeniu zabawy!

Opinie klientów Domu Strachu CIEMNO
Opinie klientów Domu Strachu CIEMNO

Horror House Ciemno – pierwsze takie miejsce w Lublinie

Zapraszamy do odwiedzenia Domu Strachu Ciemno, przy ulicy Spółdzielczości Pracy 32 na pierwszym piętrze Galerii Olimp w Lublinie. Obiekt czynny jest codziennie – od poniedziałku do piątku od 14:00 do 21:00, a w soboty i niedziele od godziny 12:00 do 21:00.

Zapraszamy również do śledzenia CIEMNO na Facebooku. Dowiesz się o aktualnych promocjach i wydarzeniach w pierwszym i jedynym Domu Strachu w Lublinie.

Dom Strachu CIEMNO
Dom Strachu CIEMNO

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.