Lublin: Pomimo zakazu w jednym z barów odbyła się impreza. Interweniowała policja

Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

W jednym barów w dzielnicy LSM właścicielka zlekceważyła zakaz dotyczący organizacji imprez. Na miejscu interweniowała policja, która przerwała imprezę urodzinową.

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę w jednym z barów na terenie dzielnicy LSM w Lublinie. Z informacji przekazanych policjantom wynikało, że odbywa się tam huczna impreza, w której uczestniczy wiele osób.

Na miejsce pojechali policjanci. Drzwi do lokalu otworzyła im 40-letnia właścicielka. Kobieta oświadczyła, że wynajęła lokal grupie młodych osób, która zorganizowała tam „18-stkę”. W trakcie czynności okazało się, że w imprezie uczestniczyło 12 osób, z których 2 były poszukiwane.

Po interwencji policji, impreza urodzinowa została zakończona. Śledczy będą prowadzili sprawę pod kątem rozszerzania epidemii i zagrożenia dla życia osób. Za to przestępstwo grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.