Lublin: Policja poszukuje pacjenta, który oddalił się z izby przyjęć. Widziałeś go?

radiowóz policja
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Trwa ustalanie miejsca pobytu 31-letniego Łukasza T., który po zgłoszeniu się do szpitala w Lublinie, oddalił się z izby przyjęć.

Funkcjonariusze z Komisariatu III Policji w Lublinie prowadzą czynności poszukiwawcze w związku z zaginięciem 31-letniego Łukasza T. Mężczyzna w piątek, 24 lipca, około godz. 15.30 oddalił się z Izby Przyjęć jednego z lubelskich szpitali. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną i nie powrócił do miejsca zamieszkania.

Rysopis zaginionego: Wzrost ok. 170-175 cm, szczupła budowa ciała, włosy krótkie jasny blond. W dniu zaginięcia mężczyzna ubrany był w koszulkę polo koloru ciemnoszarego, jasnoniebieskie spodnie jeansowe, ciemne buty sportowe.

Osoby, które widziały zaginionego lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu proszone są o kontakt z dyżurnym Komisariatu III Policji w Lublinie pod nr. tel. 47 811 58 00 lub na numer alarmowy 112.

Aktualizacja 27.07.2020

Mężczyzna został odnaleziony.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.