Lublin. Policja kieruje ruchem na rondzie Kuklińskiego. Nie działa sygnalizacja świetlna

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Policja kieruje ruchem na rondzie Kuklińskiego w Lublinie. Aleje Solidarności i okoliczne ulice zakorkowane. Trwa usuwanie awarii sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu.

W związku z brakiem zasilania nie działa sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu al. Kompozytorów Polskich i al. Solidarności (rondo Kuklińskiego). Obecnie trwa usuwanie awarii i ustalanie jej przyczyn. Utrudnienie potrwają do odwołania.

„Kierowców w miarę możliwości prosimy o wybieranie alternatywnych tras” – apeluje Justyna Góźdź z biura prasowego Urzędu Miasta Lublin. O przywróceniu funkcjonowania sygnalizacji poinformujemy oddzielnym komunikatem.

Aktualizacja: Lublin. Usunięto awarię sygnalizacji świetlnej na ruchliwym skrzyżowaniu

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.