Lublin. Usunięto awarię sygnalizacji świetlnej na ruchliwym skrzyżowaniu

Lublin. Usunięto awarię sygnalizacji świetlnej na ruchliwym skrzyżowaniu
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Udało się usunąć awarię sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu al. Kompozytorów Polskich i al. Solidarności. W niedzielę doszło tam do awarii kabla zasilającego.

„Awaria sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu al. Kompozytorów Polskich i al. Solidarności w Lublinie została usunięta. Przyczyną awarii było uszkodzenie kabla zasilającego. Światła działają już w trybie kolorowym, wykorzystując stałe zasilanie. Do czasu wyeliminowania awarii, sygnalizacja świetlna funkcjonowała na rozwiązaniu tymczasowym, wykorzystując zasilanie z agregatu prądotwórczego” – informuje Justyna Góźdź z biura prasowego Urzędu Miasta Lublin.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. awaria przez dłuższy czas była też na Pagi z Głęboką.
    Ruch się znacznie upłynnił