Lublin: Pociąg śmiertelnie potrącił pieszego

IMG 20161017 151405 e1480018525608
edf

Pociąg relacji Lublin – Częstochowa śmiertelnie potrącił mężczyznę w okolicach ul. Janowskiej w Lublinie.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godz. 18. Pociąg relacji Lublin – Częstochowa potrącił starszego mężczyznę, który zginął na miejscu.

Do zdarzenia doszło w okolicach Starego Gaju, niedaleko dzikiego przejścia przez tory.

Policjanci wyjaśniają przyczyny zdarzenia i tożsamość mężczyzny.

(fot. Dominik Wąsik)

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Pewnie dziadzia jak to zwykle bywa u starszych osób nie sprawdził, czy nic nie jedzie i skończyło się śmiercią… jedni starsi ludzie rozumiem, że mają już zaniki pamięci itp i nie myślą już co ich może spotkać przez takie zachowanie, ale nie raz słyszałem, jak starsza kobieta szła sobie przez przejście mimo, że nadjeżdżały samochody i moja babcia jej mówi, niech pani stoi, samochody jadą” to ona na to ”to co, ja mam pierwszeństwo”… niektórzy giną tylko i wyłącznie na własne życzenie