Lublin: Pobili i okradli 17-latka, bo był z innej dzielnicy

radiowóz policja lublin
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Dwaj 17-latkowie z Lublina pobili swojego rówieśnika i zabrali mu telefon, który sprzedali w lombardzie. Zaatakowali go, by był z innej dzielnicy.

 

Do zdarzenia doszło w sobotę około godz. 21.30 w rejonie placu zabaw przy ul. Bronowickiej. Z ustaleń pokrzywdzonego 17-latka wynika, że podeszło do niego dwóch nieznanych mu młodych mężczyzn. Zaczepili go, a później pobili. Napastnicy ukradli mu telefon komórkowy i zbiegli.

 

Już w poniedziałek policjanci z „szóstki” zatrzymali pierwszego ze sprawców 17-letniego mieszkańca miasta. Utracony w wyniku rozboju telefon pokrzywdzonego znaleźli natomiast w jednym z lombardów.

 

We wtorek z kolei zatrzymany został drugi ze sprawców rozboju, również 17-latek. Młodzieniec wpadł w momencie, gdy ukradkiem próbował wymknąć się z mieszkania jednej z kamienic. Nie wiedział, że ci już od wczesnego ranka na niego czekali.

 

Pierwszy z zatrzymanych już usłyszał zarzut rozboju. Sąd aresztował podejrzanego na okres 3 miesięcy. Podobny zarzut usłyszy niebawem drugi zatrzymany. Jak ustalili kryminalni, powodem napaści na mieszkańca miasta był fakt, że ten po prostu był z innej dzielnicy

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.