LUBLIN: Plantacja marihuany na działce przy ul. Mełgiewskiej. Zatrzymany 43-latek

68 122258
Marihuana | fot. KMP w Lublinie

Policjanci zlikwidowali plantację konopi indyjskich na jednej z posesji przy ul. Mełgiewskiej w Lublinie. Zabezpieczyli 180 krzaków i ponad 1,5 kg suszu.

W piątek policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową KMP w Lublinie wspólnie z funkcjonariuszami z KP VI weszli na jedną z posesji przy ul. Mełgiewskiej. Z ustaleń policjantów wynikało, że pod tym adresem może znajdować się nielegalna uprawa konopi indyjskich.

Ich przypuszczenia okazały się trafne. Podczas przeszukania domu, na strychu odnaleziono prawie 1700 g marihuany oraz wagę elektroniczną. Z kolei w ogrodzie ujawniono plantację konopi.

– Łącznie zabezpieczyliśmy 180 krzaków, rośliny znajdowały się w końcowej fazie rozwoju, niektóre z krzaków sięgały nawet do 3 metrów wysokości – informuje Renata Laszczka-Rusek, rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Policjanci zatrzymali hodowcę odurzających roślin. 43 latek odpowiadał będzie z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

68 132429
Plantacja marihuany na jednej z posesji przy ul. Mełgiewskiej | fot. KMP Lublin
68 132431
Plantacja marihuany na jednej z posesji przy ul. Mełgiewskiej | fot. KMP Lublin

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Szkoda biednych roślinek. Hipokryzja Polska taka piękna. Wóda, wóda, wóda.