Ul. Pawia: Wymuszenie pierwszeństwa przyczyną groźnej kolizji

pawia wspólna
Wymuszenie pierwszeństwa na ul. Pawiej | fot. czytelnik Grzegorz

Nieuwaga, a następnie wymuszenie pierwszeństwa przejazdu, było przyczyną kolizji na skrzyżowaniu ulicy Pawiej i Wspólnej w Lublinie. Kierujący audi uderzył w latarnię.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek o godz. 7 rano na skrzyżowaniu ul. Pawiej z ul. Wspólną. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki skoda wyjeżdżał z ul. Wspólnej w ul. Pawią. Wykonując lewoskręt wymusił pierwszeństwo na poruszającym się tą ulicą audi, które jechało od strony ul. Kunickiego.

Kierujący audi, chcąc uniknąć zderzenia ominął skodę i wjechał w słup latarni oświetleniowej. W wyniku uderzenia kierujący audi został przetransportowany do szpitala. Policjanci ukarali kierowcę skody mandatem karnym.

wspólna pawia
Wymuszenie pierwszeństwa na ul. Pawiej | fot. czytelnik Grzegorz

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.