Lublin: Pasażer zmarł w autobusie komunikacji miejskiej

mpk lublin ztm stop
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

W poniedziałek późnym popołudniem w autobusie linii nr 18 zmarł pasażer. W trakcie przejazdu zasłabł i osunął się na podłogę. Pomimo podjętej reanimacji, mężczyzny nie udało się uratować.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godz. 17 na al. Spółdzielczości Pracy w Lublinie. Kierowca autobusu linii nr 18 w pewnym momencie został powiadomiony przez pasażerów o mężczyźnie, który zasłabł i osunął się na podłogę.

Kierowca natychmiast zatrzymał autobus na przystanku i razem z dwoma pasażerami przystąpili do reanimacji mężczyzny do czasu przyjazdu karetki pogotowia. Pomimo reanimacji, podjętej przez jej załogę, mężczyzny nie udało się uratować i lekarz stwierdził zgon.

Mężczyzną okazał się być 55-letni mieszkaniec Świdnika. Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich. Zwłoki mężczyzny zostały zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok.

Prawdopodobną przyczyną śmierci 55-latka były problemy zdrowotne, lecz dokładną przyczynę wyjaśnią wyniki sekcji zwłok.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.