Lublin: Odpowie za kradzieże na Czechowie

Kryminalni z V komisariatu ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży, który w sierpniu na terenie osiedla Czechów popełnił 6 przestępstw. Na swoim koncie ma m.in. kradzież perfum, roweru czy konsoli do gier. Okazał się nim 26-letni mieszkaniec Lublina.

26-latek kradł na terenie Czechowa od 11 sierpnia. W ciągu trzech tygodni popełnił 6 przestępstw. Rozpoczął od kradzieży roweru z piwnicy przy ul. Oratoryjnej. Tydzień później ukradł konsole do gier z galerii, następnego dnia usiłował włamać się do pomieszczenia ze sprzętem elektronicznym. 24 i 25 sierpnia z perfumerii mieszczącej się w galerii ukradł 7 szt. perfum o łącznej wartości ponad 5 tysięcy złotych. 26-latek odpowie także za włamanie do skody przy ul. Prząśniczki.

Sprawy prowadzili policjanci z V komisariatu. W środę został zatrzymany przez krymianalnych. Wczoraj przyznał się do winy i dobrowolnie poddał karze 2 lat bezwzględnego pozbawienia wolności, karze grzywny oraz obowiązku naprawienia szkody.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.