Lublin: Od środy zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

W związku z panującą epidemią koronawirusa, Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie zmuszony jest wprowadzić kolejne zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. Poniżej przedstawiamy listę zmian.

Zmiany zaczną obowiązywać od środy 1 kwietnia i dotyczą linii: 3, 5 i 35.

Linia nr 3: W związku z przebudową drogi z Dominowa do Lublina i brakiem możliwości przejazdu, wszystkie kursy linii 3, we wszystkie dni tygodnia, zostają skrócone do Głuska.

Linia nr 5: Skrócenie wszystkich kursów do Dworca Wschodniego w Świdniku bez zajeżdżania do Mełgwi i Portu Lotniczego, we wszystkie dni tygodnia. Mato związek z zakończeniem obowiązywania dotychczasowej umowy na obsługę przez linię 5 terenu Gminy Mełgiew i złożonym przez Wójta wnioskiem o zawieszenie kursowania tej linii na miesiąc kwiecień.

Linia nr 35: W związku z epidemią koronawirusa i brakiem pasażerów korzystających z linii 35, na wniosek władz Świdnika linia ulega zawieszeniu do odwołania.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.