Lublin. Noc Kultury 2020 odwołana przez koronawirusa

Noc Kultury w Lublinie
Noc Kultury w Lublinie | fot. Ignac Tokarczyk

Organizatorzy Nocy Kultury w związku z wprowadzeniem strefy żółtej w Lublinie zdecydowali o odwołaniu tegorocznej imprezy.

„W związku z wprowadzeniem od 10 października 2020 r. (sobota) strefy żółtej COVID-19 na terenie całego kraju i związanej z nią obostrzeń (ograniczenie zgromadzeń), Warsztaty Kultury w Lublinie, w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców podjęły decyzję o odwołaniu tegorocznej Nocy Kultury. Noc Kultury była zaplanowana w formie bezpiecznego spaceru, ale sytuacja w ostatnich dniach drastycznie uległa zmianie. Stosujmy się do zaleceń Ministerstwa Zdrowia” – mówi Agata Fijuth-Dudek z Warsztatów Kultury w Lublinie.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Kurna przez tego koronawirusa już straciliśmy i tracimy… Ale co w Chinach słychać i koronce bo cisza.. Wszyscy zdrowi.. Nikt nie choruje?