Lublin: Nieudana próba kradzieży w sklepie. Rozpoznajesz sprawców?

Próbowali ukraść garnitury | fot. Policja Lublin

Dwóch młodych mężczyzn próbowało ukraść garnitury w centrum handlowym przy ul. Zana w Lublinie. Policjanci publikują wizerunek sprawców.

Do zdarzenia doszło 8 lutego br. Do centrum handlowego przy ul. Zana weszło dwóch młodych mężczyzn. Jeden z nich został przy drzwiach obiektu. Drugi zaś udał się do sklepu z garniturami, celem kradzieży towaru. Kiedy udało mu się ukraść, biegł z łupem do drzwi wyjściowych obiektu. Tam na niego czekał już towarzysz z otwartymi drzwiami.

Plany złodziei pokrzyżowała sprzedawczyni i jednej z przypadkowych świadków. Kiedy mężczyzna próbował przekroczyć drzwi, wbiegł nagle w niego złodziej z kradzionymi garniturami. Świadek postanowił zareagować i zatrzymać sprawcę.

Towar został odzyskany, a sami sprawcy uciekli. Ucieczka sprawców została zarejestrowana przez monitoring. Osoby, które rozpoznają mężczyzn proszone są o kontakt z oficerem dyżurnym pod nr tel. (81) 535-48-00.

NAGRANIEWASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.