Lublin. Nieprawidłowo zaparkował samochód na minuty, który odholowała straż miejska

inbound3674255666165079928
Źle zaparkowany samochód na minuty Panek przy ul. Glinianej | fot. czytelnik Kuba

Samochód na minuty z wypożyczalni Panek został zaparkowany przy ul. Glinianej. Kierowca nie zadał sobie trudu, by poszukać wolnego miejsca, dozwolonego do zaparkowania. Interweniowali strażnicy miejscy.

Do zdarzenia doszło w środę po godz. 7 przy ul. Glinianej w Lublinie. Strażnicy miejscy otrzymali zgłoszenie od właściciela sklepu sieci Żabka o nieprawidłowo zaparkowanym samochodzie, który utrudnia dostawę zaopatrzenia do sklepu.

„W związku, że nie udało się odnaleźć kierowcy auta na minuty, strażnicy miejscy wezwali na miejsce holownik i za jego pomocą usunięto blokujący pojazd” – mówi Robert Gogola, rzecznik prasowy Straży Miejskiej w Lublinie.

Strażnicy skontaktowali się z właścicielem pojazdu, firmą Panek, która udostępniła dane kierowcy, który pozostawił auto w tym miejscu. Teraz kierowca musi liczyć się z mandatem karnym w wysokości 100 złotych i 1 punktem karnym.

Źle zaparkowany samochód na minuty Panek przy ul. Glinianej | fot. czytelnik Kuba
inbound7681342237249782435
Źle zaparkowany samochód na minuty Panek przy ul. Glinianej | fot. czytelnik Kuba

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.