Lublin: Nie masz choinki na święta? Zamiast kupować, wypożycz ją od Volvo

Wypożyczalnia choinek w salonie Volvo Scandinavia Auto Lublin | materiały prasowe

Co roku na święta wycinanych jest w Polsce ponad 6 mln choinek. Wszystko po to, aby tylko na kilka chwil przyozdobić wnętrza naszych domów. Volvo ma na to lepsze rozwiązanie.

Święta Bożego Narodzenia już za kilka dni. Jedni już dawno zaopatrzyli się w choinki, które zdobią już nasze mieszkania, a drugich to jeszcze czeka. Nie musimy wcale kupować choinki. Możemy ją wypożyczyć.

W tym roku już po raz trzeci Volvo Polska rusza z akcją wypożyczania żywych choinek w doniczkach. W całej Polsce czeka aż 1200 choinek, które będzie można wypożyczyć w wybranych salonach Volvo.

Jak wypożyczyć choinkę od Volvo?

W dniach 19 – 23 grudnia lub do wyczerpania zapasów w Autoryzowanych Salonach Volvo na terenie całej Polski będzie można wypożyczyć choinkę. Wraz z drzewkiem dostajemy dokładną instrukcję dotyczącą podlewania, ustawienia w mieszkaniu itp.

Wypożyczenie choinki kosztuje 55 zł – jest to kaucja bezzwrotna. Pieniądze te pomogą Volvo Polska w zasadzeniu kolejnych drzewek. Volvo Polska deklaruje, że za każdą wypożyczoną choinkę zasadzi 10 drzewek.

Każdy uczestnik akcji zobowiązuje się przynieść drzewko z powrotem do dilera. Zwrot musi nastąpić najpóźniej 8 stycznia. Drzewka z „Wypożyczalni choinek Volvo” po wypożyczeniu wracają do szkółki leśnej.

W Lublinie choinkę będzie można wypożyczyć w Autoryzowanym Salonie Volvo – Scandinavia Auto, który mieści się pod adresem Konopnica 157F. Salon otwarty jest w godzinach 8:00-18:00.Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.