Lublin: Narkotyki w mieszkaniu 28-latka. W przeszłości był karany m.in. za rozbój i pobicie

68 155170
Narkotyki w mieszkaniu 28-latka | fot. KMP Lublin

We wtorek po południu lubelscy kryminalni realizując posiadane informacje weszli do jednego z mieszkań na terenie dzielnicy Czuby. Znaleźli tam narkotyki, wagi elektroniczne i telefony.

Policjanci kryminalni z VII komisariatu policji przeszukali mieszkanie należące do 28-letniego mieszkańca Lublina. Funkcjonariusze podejrzewali, że mężczyzna może ukrywać tam znaczną ilość środków odurzających.

Podczas czynności ujawniono i zabezpieczono ponad 800 gramów marihuany oraz ponad 150 gramów amfetaminy. Ponadto policjanci zabezpieczyli 5 wag elektronicznych oraz 5 telefonów komórkowych. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Jutro 28-latek zostanie doprowadzony do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Mieszkaniec Lublina w przeszłości był już karany, m.in. za rozbój i pobicie. Dodatkowo policjanci zabezpieczyli od zatrzymanego pieniądze w kwocie 1665 zł.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.