Lublin. Na boisku przy ul. Magnoliowej powstanie zaplecze dla rugbystów

Boisko do gry w rugby przy ul. Magnoliowej
Boisko do gry w rugby przy ul. Magnoliowej

Miasto Lublin rozstrzygnęło przetarg na budowę zaplecza dla istniejącego boiska rugby przy ul. Magnoliowej. Z nowej infrastruktury sportowej będą mogli korzystać zawodnicy Klubu Sportowego Budowlani.

Zaplecze dla rugbystów na boisku przy ul. Magnoliowej

Budynek zaplecza szatniowo-szkoleniowego, o powierzchni zabudowy ponad 320 m2 powstanie na ogrodzonej działce wzdłuż ul. Magnoliowej, na której znajduje się boisko do gry w rugby.

Będzie to budynek parterowy typu segment o konstrukcji drewnianej z prefabrykowanych elementów, posadowiony na żelbetowej płycie fundamentowej, w którym znajdą się 4 szatnie, 4 umywalnie, toalety, 2 magazyny, pomieszczenie techniczne, pokój biurowy a także przestronna sala zebrań.

Zostaną wykonane dojazdy z kostki brukowej, plac manewrowy z ekokratki oraz od strony wejść do budynku – chodniki. W ramach inwestycji zostaną wykonane również roboty sanitarne, przyłącza wodociągowe i kanalizacji, instalacje ciepłej i zimnej wody, centralnego ogrzewania, wentylacji, instalacji elektrycznych i teletechnicznych.

Budynek zostanie wyposażony w ogrzewanie podłogowe, sterowane segmentami, pompę ciepła powietrze – woda, a także panele fotowoltaiczne. Budynek otrzyma elewację w kolorze jasnopopielatym i niebieskim, z białą stolarką okienną oraz ciemnoniebieskimi drzwiami.

Inwestycję zrealizuje wyłoniona w postępowaniu przetargowym spółka ADABUD, która zaoferowała najkorzystniejszą ofertę na kwotę 1,8 mln zł. Zaplecze ma zostać zbudowane do końca czerwca 2022 roku.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.