Lublin. Na boisku przy ul. Magnoliowej powstanie zaplecze dla rugbystów

Boisko do gry w rugby przy ul. Magnoliowej
Boisko do gry w rugby przy ul. Magnoliowej

Miasto Lublin rozstrzygnęło przetarg na budowę zaplecza dla istniejącego boiska rugby przy ul. Magnoliowej. Z nowej infrastruktury sportowej będą mogli korzystać zawodnicy Klubu Sportowego Budowlani.

Zaplecze dla rugbystów na boisku przy ul. Magnoliowej

Budynek zaplecza szatniowo-szkoleniowego, o powierzchni zabudowy ponad 320 m2 powstanie na ogrodzonej działce wzdłuż ul. Magnoliowej, na której znajduje się boisko do gry w rugby.

Będzie to budynek parterowy typu segment o konstrukcji drewnianej z prefabrykowanych elementów, posadowiony na żelbetowej płycie fundamentowej, w którym znajdą się 4 szatnie, 4 umywalnie, toalety, 2 magazyny, pomieszczenie techniczne, pokój biurowy a także przestronna sala zebrań.

Zostaną wykonane dojazdy z kostki brukowej, plac manewrowy z ekokratki oraz od strony wejść do budynku – chodniki. W ramach inwestycji zostaną wykonane również roboty sanitarne, przyłącza wodociągowe i kanalizacji, instalacje ciepłej i zimnej wody, centralnego ogrzewania, wentylacji, instalacji elektrycznych i teletechnicznych.

Budynek zostanie wyposażony w ogrzewanie podłogowe, sterowane segmentami, pompę ciepła powietrze – woda, a także panele fotowoltaiczne. Budynek otrzyma elewację w kolorze jasnopopielatym i niebieskim, z białą stolarką okienną oraz ciemnoniebieskimi drzwiami.

Inwestycję zrealizuje wyłoniona w postępowaniu przetargowym spółka ADABUD, która zaoferowała najkorzystniejszą ofertę na kwotę 1,8 mln zł. Zaplecze ma zostać zbudowane do końca czerwca 2022 roku.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.