Lublin. Mieszkanka zwróciła uwagę na problem śmieci wokół ławki. Uczniowie Magnolki zareagowali

Uczniowie Magnolki postanowili posprzątać śmieci wokół ławki i zrobili śmietnik z opon | fot. nadesłane

Zaczęło się od zrobienia zdjęcia zalegających śmieci wokół ławki, które zostało udostępnione przez mieszkankę na naszej grupie Spotted Lublin na Facebooku. Dziś już śmieci nie ma.

Wczoraj jedna z mieszkanek zwróciła uwagę na problem śmieci, które zalegały wokół ławki w pobliżu budynku Lubelskiego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego przy ul. Magnoliowej w Lublinie. Wokół ławki leżały butelki po piwach, paczki po papierosach i inne odpady. Kobieta zrobiła zdjęcia i wrzuciła je na naszą grupę Spotted Lublin [Oficjalna Grupa].

Na reakcję nie trzeba było długo czekać. Uczniowie Magnolki wpadli na pomysł, by uprzątnąć teren wokół ławki. Najpierw rozpoczęli od poszukiwania śmietnika, ponieważ takowego w pobliżu nie było. Po krótkim czasie weszli w posiadanie zużytych opon samochodowych, z których „skonstruowali” śmietnik. W środek opon został umieszczony worek na śmieci, a teren wokół ławki został dokładnie uprzątnięty (zdjęcie główne zostało wykonane przed uprzątnięciem petów).

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Utkaj to imię a pi.da nazwisko? Tak miło jak się człowiek przedstawi. Chodź gnojas to pewnie panieńskie mamy.