LUBLIN: Mieszkaniec Warszawy próbował ukraść 30 kaw. Został zatrzymany

coffee 2698122 1280
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Ochroniarz sklepu Auchan przy ul. Chodźki w Lublinie uniemożliwił 20-letniemu mieszkańcowi Warszawy kradzież 30 opakowań kawy.

Do kradzieży doszło w środę po godz. 20 w sklepie Auchan przy ul. Chodźki w Lublinie. Dyżurny otrzymał zgłoszenie o tym, że pracownik ochrony ujął sprawcę kradzieży.

Natychmiast na miejsce pojechali policjanci, którzy ustalili, że mężczyzna usiłował wynieść ze sklepu 30 kaw o wartości około 500 zł nie płacąc za towar. Skradzione rzeczy wróciły do sklepu, natomiast sprawca został zatrzymany i przewieziony na V Komisariat Policji.

Okazał się nim 20-letni mieszkaniec Warszawy. Ponadto okazało się, że młody mieszkaniec stolicy w tym samym miejscu pod koniec lipca ukradł konsole do gier o wartości blisko 4 tys. zł.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Policjanci ustalili, że w przeszłości był już wielokrotnie notowany za kradzieże. Zgodnie z kodeksem grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.