Lodowisko Icemania startuje w sobotę [CENNIK]

icemania lublin koniec sezonu e1489088310722
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

W najbliższą sobotę 21 października startuje kolejny sezon na lodowisku Icemania. Przez pierwszy weekend ceny wszystkich biletów będą o połowę niższe.

 

W najbliższą sobotę (21 października) punktualnie o godz. 11 pierwsi klienci będą mogli skorzystać z lodowiska Icemania w nowym sezonie. W pierwszy weekend wszystkie bilety będą tańsze o połowę. Do godz. 14.30 bilet godzinny będzie kosztować 5 zł, a po godz. 15.30 zapłacimy 6,50 zł.

 

Czy w tym sezonie zmienią się ceny biletów? – W nowym sezonie cennik lodowiska będzie taki sam, jak w poprzednim. Pozostawiamy również wprowadzone rok temu produkty i promocje, które cieszyły dużym zainteresowaniem naszych klientów – mówi Miłosz Bednarczyk, rzecznik Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lublinie.

 

Jedną z promocji wprowadzonych w ubiegłym sezonie jest oferta NO LIMIT. Dzięki tej ofercie, w dni powszednie od poniedziałku do czwartku można korzystać z tafli prawie bez ograniczeń czasowych. Szczegóły w cenniku poniżej materiału.

 

– Bez limitu czasu można korzystać z lodowiska od poniedziałku do czwartku przez cały dzień w dwóch turach: do godz. 14:30 i od godz. 15:30. Taki podział związany jest z koniecznością renowacji tafli i sprzątaniem. Formuła biletu NO LIMIT obowiązuje również w piątki, ale tylko do godz. 14:30 – precyzuje Bednarczyk.

 

Od poniedziałku do piątku lodowisko będzie czynne w godzinach 8-20.15, w weekendy, ferie i święta w godz. 11-20.15.

 

O Icemanii

Lodowisko Icemania mieści się w Hali Lodowej przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie – wejście od strony ul. Lubelskiego Lipca, obok kompleksu Aqua Lublin.

 

Tafla lodu ma wymiary 30×60 metrów, co wyczerpuje kryteria konieczne do rozgrywania na niej m.in. meczów hokejowych. Grubość lodu wynosi od 5 do 7 centymetrów. Jednorazowo na płycie lodowiska może przebywać ok. 300 osób.

 

Przy lodowisku działa wypożyczalnia sprzętu. Są w niej zarówno łyżwy do hokeja (365 par) jak i do jazdy figurowej (291 par) w rozmiarach od 25 do 50. Są również kaski i pingwiny, przydatne najmłodszym do nauki jazdy na łyżwach oraz 4 pary regulowanych łyżew w zakresie 24-30.

 

Lodowisko zostało oddane do użytku w 2014 r. Sezon 2016/2017 zakończył się rekordową frekwencją wynoszącą 114 246 osób (rok wcześniej 102 705 osób).

Icemania cennik

cennik icemania lodowisko promocje lublin

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.