Lublin. Ktoś wymontował i ukradł akumulator z elektrycznej hulajnogi

inbound2667911766865409216
Kradzież akumulatora z hulajnogi elektrycznej blinkee.city | fot. czytelnik Hogo

Na 800 złotych oszacowano straty po tym, jak ktoś wymontował i ukradł akumulator z jednej z elektrycznych hulajnóg, które można wypożyczyć w Lublinie.

Elektrycznej hulajnogi blinke.city możemy wypożyczyć w Lublinie od października 2019 r., kiedy to firma udostępniła mieszkańcom pierwsze 100 sztuk hulajnóg. Żeby skorzystać z takiej hulajnogi, trzeba ściągnąć aplikację i założyć konto. Za jej pomocą realizujemy wszystkie formalności związane z odpłatnością oraz wypożyczaniem i zwracaniem hulajnóg.

Elektryczna hulajnoga bez akumulatora

Zostaliśmy powiadomieni, że przed budynkiem PKP w Lublinie ktoś ukradł akumulator z elektrycznej hulajnogi należącej do firmy blinkee.city. Straty zostały oszacowane na kwotę 800 złotych. Sprawa ma zostać zgłoszona na policję.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Lublin. Będzie ograniczenie prędkości dla elektrycznych hulajnóg. Tutaj już nie zaparkujesz

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.