Lublin: Ktoś powiesił się za budynkiem liceum na Tatarach. Na miejscu policja i prokuratura

Ktoś powiesił się za XVIII LO przy ul. Przyjaźni w Lublinie | fot. czytelnik Daniel

Zwłoki miały wisieć na drzewie pomiędzy XVIII LO a Społecznym LO im. Andersena przy ul. Przyjaźni w Lublinie. Na miejscu pracuje prokurator i służby.

Zwłoki miały znajdować się na drzewie, niedaleko budynku Społecznego Liceum Ogólnokształcącego im. Andersena i XVIII Liceum Kształcącego przy ul. Przyjaźni w Lublinie. Na miejscu pracuje prokurator i służby. Póki co nie ujawniono szczegółów, badane są okoliczności śmierci.

AKTUALIZACJA

Informację o ujawnionych zwłokach mężczyzny policjanci z VI komisariatu policji w Lublinie otrzymali w sobotę o godz. 6.30. O tym zdarzeniu poinformowali ratownicy pogotowia ratunkowego, którzy przybyli na miejsce jaki pierwsi i stwierdzili zgon mężczyzny.

Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Przy zwłokach nie było żadnych dokumentów, lecz śledczy ustalili, że jest to 40-letni mieszkaniec Lublina. Zwłoki mężczyzny zostały zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok.

Trwa wyjaśnienie okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Aktualizacja: Powiesił się za budynkiem szkoły. Są wstępne wyniki sekcji zwłok3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.