Policja prosi o pomoc. Kto widział pirata drogowego za kierownicą Mazdy?

DSC06618
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Policjanci poszukują świadków agresywnej i niebezpiecznej jazdy kierującego samochodem osobowym marki Mazda koloru jasnego. Kierowca poruszał się po ul. Jana Pawła II.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 16:00. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki Mazda, koloru jasnego, wyjechał z ulicy Watykańskiej na ulicę Jana Pawła II.

Na wysokości kościoła doprowadził do dwóch kolizji, po czym zjechał na pas zieleni i kontynuował dalszą jazdę. Kierujący poruszał się z dużą prędkością, popełniając przy tym szereg wykroczeń w ruchu drogowym oraz stwarzając zagrożenie bezpieczeństwa dla innych użytkowników.

Jeżeli ktoś był świadkiem tego zdarzenia, lub posiada w samochodzie wideorejestrator mogący zarejestrować zdarzenie lub pojazd, proszony jest o kontakt z Wydziałem ds. Przestępstw i Wykroczeń w Ruchu Drogowym KMP w Lublinie pod nr tel. 695-881-241.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.