Lublin: Kto widział Łukasza Wójcika? Policja poszukuje zaginionego

komisariat lubin

Policjanci poszukują zaginionego Łukasza Wójcika. Mężczyzna w minioną niedzielę wracał do Lublina z Jaworzna. Miał być w domu wieczorem. Niestety od tego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Policjanci z IV Policji w Lublinie prowadzą poszukiwania za zaginionym Łukaszem Wójcikiem. 29 latek ostatni raz kontaktował się z rodziną w minioną niedzielę. Tego dna wracał z pracy z Jaworzna, miał być w Lublinie wieczorem. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

RYSOPIS ZAGINIONEGO: wzrost 180 cm, włosy krótkie koloru czarnego, sylwetka szczupła. Ubrany był w spodnie typu jeans koloru jasnego, czarną kurtkę, białe sportowe białego

68-81925

Wszystkie osoby, które znają miejsce przebywania zaginionego prosimy o kontakt z Policją. Informacje przekazywać można na nr tel. 535 48 00 lub 997.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.