Lublin: Kradzież w restauracji na Starym Mieście, kto rozpoznaje mężczyznę?

policja e1473669180911

Policjanci z I komisariatu poszukują mężczyzny, który z zaplecza restauracji na Starym Mieście ukradł portfel z pieniędzmi i dokumentami. Do kradzieży doszło w nocy 19/20 czerwca br. Wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś rozpoznaje mężczyznę proszony jest o kontakt z policją.

Młody mężczyzna wykorzystując nieuwagę pracowników wszedł na zaplecze restauracji i tam dokonał kradzieży portfela z zawartością pieniędzy i dokumentów. Jak się okazało, chwilę przed kradzieżą zarejestrował go monitoring.

Policjanci poszukują sprawcy kradzieży oraz przypominają o prawidłowym zabezpieczeniu własnego mienia. Szczególnie w okresie letnim dochodzi do bardzo wielu kradzieży kieszonkowych w ogródkach piwnych czy też restauracjach.

Ktokolwiek rozpoznaje zarejestrowanego na nagraniu mężczyznę, proszony jest o kontakt z komisariatem IV Policji w Lublinie (ul. Okopowa 2B) tel. 81 535 45 73 .

68-78448

 Materiały policji.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.