Lublin. Kolizja z udziałem karetki pogotowia ratunkowego

Kolizja samochodu z karetką

Karetka na sygnale, jadąca z pacjentem do szpitala, zderzyła się na skrzyżowaniu w centrum Lublina z bmw.

 

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 7 na Drodze Męczenników Majdanka w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ulicą Fabryczną – Łęczyńską i Wolską doszło do kolizji karetki pogotowia z samochodem osobowym marki bmw.

 

Jak ustalili funkcjonariusze, kobieta jadąca bmw, która miała zielone światło nie ustąpiła pierwszeństwa pojazdowi uprzywilejowanemu, który jechał na sygnale z pacjentem do szpitala kolejowego. I tak doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Kobieta została przetransportowana do szpitala.

 

Pacjentowi nic się nie stało, został zabrany przez drugą karetkę.

 

Na skrzyżowaniu występują utrudnienia w ruchu.

16422924 1059271690884872 5513031577431105960 o
fot. Pa Weł

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    1. Spotted Lublin chce być lepszy od 112 wiec się do końca nie dowie tylko aby napisać przed innymi. Pacjent jechał do szpitala kolejowego tą karetką nic mu się nie stało i pojechał w dalszą drogę drugą.

  1. To karetka nie miała włączonej „syreny” dźwiękowej? Można było nie widzieć, ale żeby nie słyszeć że nadjeżdża?