Lublin. Kolejny dzień opóźnień w kursowaniu komunikacji miejskiej. Dotyczy to 1/4 kursów

Korek pojazdów komunikacji miejskiej na ul. Filaretów | fot. czytelnik Arek
Korek pojazdów komunikacji miejskiej na ul. Filaretów | fot. czytelnik Arek

Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie informuje o opóźnieniu w kursowaniu komunikacji miejskiej. Opóźnienia są spowodowane trudnymi warunkami na drogach.

Opóźniona komunikacja miejska

„Obecnie, z uwagi na występujące miejscowo utrudnienia, na niektórych liniach komunikacji miejskiej występują opóźnienia. Dotyczy to około 25% pojazdów realizujących przewozy” – informuje Monika Fisz, rzecznik prasowy ZTM w Lublinie.

Utrudnienia dotyczą m.in. linii nr 1,15, 20, 23, 26, 31, 37, 42, 44, 45, 47, 55, 57, 150, 153, 155, 156, 159 i 161.

„Opóźnienia wynoszą średnio do 15 minut, niemniej odnotowujemy pojazdy kursujące z kilkudziesięciominutowym odstępstwem od rozkładu. W skrajnych przypadkach może zdarzyć się, że pojedyncze kursu nie zostaną z realizowane” – wyjaśnia Monika Fisz.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.