Lublin: Kolejny alarm bombowy na KUL-u. Pracownicy i studenci zwolnieni do domu

Alarm bombowy w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim | fot. czytelnik Wojtek

W poniedziałek po godz. 11.30 służby ratunkowe otrzymały informacje, że w budynku Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego jest podłożona bomba. Ewakuowano uczelnię, a studentów i pracowników zwolniono do domów.

W poniedziałek około godz. 11.30 na główny adres e-mail KUL przyszła anonimowa wiadomość, z której wynikało, że w głównym budynku uczelni przy Al. Racławickich została podłożona bomba. Rektor uczelni zarządził procedurę ewakuacyjną.

Wszystka zajęcia zostały odwołane, a studenci i pracownicy zwolnieni do domu. Na miejscu pracują strażacy i policjanci, którzy szukają ładunku wybuchowego. Ze względu na obszar działań akcja służb może potrwać nawet kilka godzin.

Alarm bombowy w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim | fot. czytelnik Wojtek
Alarm bombowy w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim | fot. czytelnik Piotr


WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.